sobota, 3 listopada 2018

The Opposition na Soundedit w Łodzi: 26.10.2018 - cz.2.

W poprzednim poście opisywaliśmy przygotowanie do koncertu, oraz zamieściliśmy zdjęcia z występu kultowej brytyjskiej grupy the Opposition w Polsce (TUTAJ). Udało nam się zdobyć oryginalną setlistę z dedykacją od muzyków, co stanowi nasze największe trofeum z tego niesamowitego występu. Mamy również zarejestrowane materiały zza kulis, jak i cały koncert w formie audio, ale o tym w następnym poście. Dzisiaj skupmy się na materiale który jest dostępny w sieci, oraz na naszych urywkach wideo z koncertu. 

Celem dokonania pełnej archiwizacji pobytu grupy w Polsce, zacznijmy od rejestracji próby w Radio Łódź, 24.10.2018.  Materiał fotograficzny z tego wydarzenia znajduje się TUTAJ a poniżej jedno ze zdjęć:

Co ważne, rejestracja próby, z niemalże identyczną tracklistą jak z  koncertu jest TUTAJ. To przykre że w XXI wieku, tak znaczące radio jak PR3 nie jest w stanie opracować banalnego odtwarzacza, który można umieścić na blogu takim jak nasz. 

No i na koniec tej części nasz materiał wideo - urywki z koncertu. Jakość jest, jeśli chodzi o dźwięk, nienadzwyczajna, niemniej jest to około 1/3 całego koncertu. Zobaczymy jaka będzie reakcja, i jeśli materiał spotka się z pozytywnym odbiorem wrócimy z kolejnymi  częściami. Zapraszamy na nasze pierwsze blogowe wideo, i ostrzegamy, że będzie tego więcej. Miłego oglądania!

2 komentarze:

  1. Hello
    Thanks for posting your video. If you have more material, feel free to post. It's always a pleasure to listen to ne material from The Opposition.
    Keep up the good job !

    OdpowiedzUsuń
  2. Hi Jean-Manuel, yes we have, and we will post it soon. We also will post the material from Peter Hook's gig in Worcław. He will play Substance so this will be special gig for Joy Division fans. Thank you for your comment and for watching us. Regards,

    OdpowiedzUsuń